What's Next? Join ZF!

ZF je globální technologická společnost poskytující systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslová řešení, a tím vytváří novou generaci mobility.

ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat. Díky čtyřem technologickým doménám společnosti Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving a Electric Mobility nabízí ZF komplexní produktová a softwarová řešení jak pro zavedené výrobce vozidel, tak také pro nově vznikající poskytovatele služeb v oblasti dopravy a mobility. ZF se podílí na elektrifikaci široké škály typů vozidel. Díky svým produktům přispívá společnost ke snižování emisí, ochraně klimatu a posílení bezpečné mobility.

Vedoucí štíhlé výroby

Stát/region:  CZ
Místo:

Frýdlant, Liberec Region , CZ, 464 01

Req ID 48338 | Frýdlant, Česká republika

Co bude Vaše náplň práce:

  • změnové řízení za účelem zlepšování efektivity štíhlé výroby
  • zaměření se na úzká místa, identifikace a eliminace plýtvání pro neustálé zlepšování
  • nastavování ZF Lean standardů ve všech procesech v závodu
  • rozšiřování povědomí o štíhlé výrobě - vedení Lean Workshopu
  • vyhodnocování efektivity změnových opatření pomocí ZF technik (Lean Evaluation, Lean Assessment)

Jaký by měl být Váš profil:

  • VŠ vzdělání v technickém oboru nebo zkušenost na obdobné pozici
  • anglický jazyk - plynulý projev slovem i písmem
  • dobré komunikační schopnosti a analytické myšlení
  • silný leadership - vedení projektů a budování týmu
  • znalost metod štíhlé výroby - nástroje jako např. Ischikawův diagram, Pareto analýza by Vám neměly být cizí

Co za to nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na firemní stravování
  • vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
  • benefitní program Cafeterie
  • přátelský kolektiv a zázemí v silné mezinárodní společnosti

Be part of our ZF team as Vedoucí štíhlé výroby and apply now!

Contact

Věra Hampelová