Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Dolgozzon az autóipari innováció élvonalában a ZF-nél,
a világ egyik vezető autóipari beszállítójánál.

Vevői projektvezető

Hely:

Eger, HE, HU, 3300

Req ID 20094

Feladatok:

  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel
  • A projektcsapat irányítása több lokációt érintően (mátrixszervezetben)
  • Termékfejlesztési projektek és PEP-projektek nemzetközi környezetben történő irányítása, koordinálása és ellenőrzése
  • Erőforrások és határidők tervezése
  • Projektképviselet vevőknél és beszállítóknál, valamint a ZF konszernen belül

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy járműtechnológiai végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervező, vezetői és kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Folyamat szemlélet
  • Rugalmasság, jó teherbírás
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Termékfejlesztési projektekben való részvétel

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Be part of our ZF team as Vevői projektvezető and apply now!

Contact

Annika Freitag

(+49) 211 584448