What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Vevői minőségügyi mérnök

Country/Region:  HU
Location:

Eger, HE, HU, 3300

Req ID 63483 Eger, Hungary

A csapatról:
Azon kollégáknak tudunk vonzó munkahelyként szolgálni, akik számára hozzánk hasonlóan fontos a bizalom, a biztonság, továbbá hosszabb távon képesek elköteleződni egy olyan terület felé, ahol megbecsülik, elismerik a közös eredmények érdekében végzett munkájukat. Ha szeretnél: Prémium autógyártókkal közvetlen kapcsolatban lenni és nyitott vagy új folyamatok megismerésére, akkor itt a helyed!

Feladataid:

  • Vevőképviseleti tevékenység, a vevőspecifikus követelmények érvényesítése és felügyelete
  • Vevői és belső releváns reklamációk kezelése (8D riport) és komunikációja (0km/Field/Termék audit)
  • Eltérés vagy termékhiba gyanúja esetén a vevő értesítése, a további tevékenységek koordinálása (válogatás, utómunka stb.)
  • A megelőző és korrekciós intézkedések nyomon követése, az eszkalációs folyamatban való részvétel szükség szerint
  • Változásmenedzsment (termék/folyamat változások) támogatása, társosztályokkal való együttműködés
  • Elsőminta (PPAP) előkészítése, jóváhagyás egyeztetése a vevővel
  • Field minőségügyi problémák vizsgálata, kiesések okainak elemzése
  • Rendszeres vevői field találkozók lebonyolítása

Profilod:

  • Műszaki egyetemi/főiskolai végzettség
  • Autóipari minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német/angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű kommunikációs, tárgyaló- és szervezőkészség, valamint elemző és stratégiai gondolkodási készség
  • Utazási hajlandóság

Miért válaszd a ZF-et?

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzés, tréningprogramok és nyelvtanfolyamok
  • Jó munkahelyi légkör és attraktív munkakörnyezet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelem és prémium
  • Választható cafetéria
  • Étkezési támogatás
  • Különböző sportolási lehetőségek
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetősége

Be part of our ZF team as Vevői minőségügyi mérnök and apply now!

Contact

Fruzsina Barta

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Quality Manager, Quality