What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Tesztüzemi mérnök

Country/Region:  HU
Location:

Eger, HE, HU, 3300

Req ID 65004 Eger, Hungary

A csapatról:
Dinamikusan fejlődő tesztpadi és járműteszteléssel foglalkozó csapatunkba keresünk új kollégákat, széles lehetőségekkel a nemzetközi együttműködésre és a szakmai fejlődésre.

Feladataid:

  • Tesztpadok programozása
  • Aktív részvétel a tesztpadi tervezésben
  • Tesztpadi tervezés alapján, új projektekhez tételek biztosítása (terveztetés, árajánlat kérés, beszerzés nyomon követés), megvalósítás
  • Tesztpadok karbantartásának támogatása, mérőberendezések kalibrálása, karbantartások tervezése és ütemezése
  • Tesztpadi tartalék alkatrészek, adapterek nyomon követése
  • Tesztpadi szerelők szakmai támogatása
  • Tesztpadi és tesztjármű teszteléssel kapcsolatos feladatok, folyamatok betanulása
  • Tesztpadi státuszkódok nyomon követése, riportok leadása
  • Tesztjárművek szerelésének, átépítésének szakmai támogatása, járműtesztek támogatása
  • Tesztváltók inspekciójának támogatása padi mérésekkel
  • Kapcsolattartás vállalaton belüli és külső partnerekkel

Profilod:

  • Gépészmérnöki, járműmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-3 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Alapszintű programozási ismeretek
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Hidraulikus, pneumatikus ismeretek
  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • „C”, kategóriás jogosítvány

Miért válaszd a ZF-et?

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Be part of our ZF team as Tesztüzemi mérnök and apply now!

Contact

Fruzsina Barta

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: R&D, Research