What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Szereldei minőségirányítási mérnök

Country/Region:  HU
Location:

Eger, HE, HU, 3300

Req ID 48844 Eger, Hungary

Feladatok:

  • A minőségirányítási célkitűzések elérésének támogatása, a minőségügyi problémák azonosítására, magyarázatára és megoldására irányuló tevékenységekkel együtt
  • Minőséggel kapcsolatos fő teljesítménymutatók figyelemmel kísérése, jelentések készítése
  • Gyökérokok azonosítása, korrekciós intézkedések kidolgozása
  • Selejt adatok elemzése, selejt jelentések készítése, selejt okok meghatározása, A3 strukturált problémamegoldó módszerrel
  • Gép- és folyamatképességi tanulmányok készítése, végrehajtása
  • Minőségre vonatkozó feladatok elvégzése a Változásmenedzsment rendszerben
  • Control Plan elkészítése és folyamatos frissítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns területet szerzett tapasztalat (autóipar)
  • Minőségügyi eszközök ismerete (8D, Ishikawa, 5W, FMEA, CP, MSA)
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • SAP ismeret
  • Microsoft Office eszközök ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • IATF16949 szabvány ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Be part of our ZF team as Szereldei minőségirányítási mérnök and apply now!

Contact

Fruzsina Barta

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Quality Manager, SAP, ERP, Quality, Technology