Work at the forefront of automotive innovation with ZF,
one of the world’s leading automotive suppliers.

Szereléstechnológus - előszerelés

Location:

Eger, HE, HU, 3300

Req ID 39246 Eger, Hungary

Feladatok:

  • Szerelési műveletek, munkafolyamatok megtervezése, a szükséges üzemi eszközök, meghatározása, munkahelyi standardok kidolgozása, a szerelés folyamatos fejlesztése;
  • Teljes körű dokumentáció készítése a szerelési folyamathoz (munkatervek, szabályozási tervek, stb.);
  • A szerelési layout kialakításához kapcsolódóan: anyagáram-elemzés, normaidők, ütemidők, átfutási idők meghatározása, ergonómiai tervezés, szükséges létszám tervezése;
  • Részvétel beruházások előkészítésében és megvalósításában (ajánlatok bekérése, kiértékelése, a Beszerzéssel együttműködve; elő-átvétel, üzembe helyezés, végátvétel);
  • Gyártáshoz kapcsolódó folyamatok támogatása;
  • A társterületekkel szorosan együttműködve részvétel a folyamatos fejlesztési feladatokban, az ehhez kapcsolódó kísérletek lefolytatásában, FMEA készítésében;
  • Részvétel projektekben;

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Folyamat-orientált gondolkodás, kezdeményezőkészség, kooperativitás;
  • Tárgyalási- és prezentációs gyakorlat;
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés;

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás;
  • Tervezői- és méréstechnikai ismeretek;
  • CAD-ismeretek (ProE, AUTOCAD);
  • SAP ismeret;

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben;
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet;
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot;
  • Választható cafetériát;
  • Étkezési támogatást;
  • Különböző sportolási lehetőséget;
  • Iskolakezdési támogatást;

Be part of our ZF team as Szereléstechnológus - előszerelés and apply now!

Contact

Nikolett Dávid

Our Commitment to Diversity

ZF is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer and is committed to ensuring equal employment opportunities for all job applicants and employees. Employment decisions are based upon job-related reasons regardless of an applicant's race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, age, national origin, disability, marital status, genetic information, protected veteran status, or any other status protected by law.

Job Segment: AutoCAD, CAD, Drafting, ERP, SAP, Engineering, Technology