Loading...

Work at the forefront of automotive innovation with ZF,
one of the world’s leading automotive suppliers.

Személyzetfejlesztési munkatárs

Location:

Eger, HE, HU, 3300

Req ID 26356

Feladatok:

  • Vállalati munkakörértékelési rendszer működtetése
  • Integrált HR rendszerek (SAP HR, MHS) használata, rendszeres kimutatások, ellenőrzések készítése
  • Részvétel a munkaügyi-bérszámfejtési folyamatban, ellenőrzések és kimutatások készítése
  • Lokális HR folyamatok folyamatos monitorozása, belső riport rendszer fejlesztése
  • ZF GROUP HR folyamat fejlesztések, digitalizáció lokális bevezetésének támogatása, koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú HR/Gazdasági végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai vállalati tapasztalat, komplex látásmód
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • Kapcsolódó jogszabályok MT., TB, adózási szabályok naprakész ismerete
  • Magabiztos MS Office használat: excel, kimutatások, prezentáció készítés
  • Kiváló rendszerező és problémamegoldó készség, logikus gondolkodás
  • Prezentációs gyakorlat
  • Munkában kezdeményező, cél- és feladat orientált hozzáállás, aktív, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú komplex szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget projektekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Pozícióhoz, teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Be part of our ZF team as Személyzetfejlesztési munkatárs and apply now!

Contact

Katalin Vladár

Our Commitment to Diversity

ZF is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer and is committed to ensuring equal employment opportunities for all job applicants and employees. Employment decisions are based upon job-related reasons regardless of an applicant's race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, age, national origin, disability, marital status, genetic information, protected veteran status, or any other status protected by law.

Job Segment: ERP, SAP, Technology