Loading...

Work at the forefront of automotive innovation with ZF,
one of the world’s leading automotive suppliers.

Biztonságtechnikai mérnök

Location:

Eger, HE, HU, 3300

Req ID 24195

Feladatok:

  • Vagyonvédelmi, biztonságtechnikai folyamatleírások aktualizálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Rendszeres riportálás a biztonsági és vagyonvédelmi csoportvezető felé
  • A vállalat egri telephelyén a fizikai vagyonvédelem koordinálásában együttműködik a biztonsági és vagyonvédelmi csoportvezetővel, távollét esetén helyettesíti
  • A biztonságtechnikai, ellenőrző-jelző-megfigyelő rendszerek felügyelete, telepítés előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a fenti feladatokhoz kapcsolódó beszállítókkal és szolgáltatókkal
  • A feladatreleváns GDPR és vagyonvédelmi jogszabályok naprakész ismerete
  • A vállalat vészhelyzeti tervének naprakészen tartása, tesztelési folyamat koordinálása
  • Szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú biztonságtechnikai vagy műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Vagyonvédelmi jogszabályok naprakész ismerete
  • Büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány)
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek, táblázatok, kimutatások készítése
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Lojalitás, fegyelmezettség, következetesség a napi munkavégzés során
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • 3-5 éves vállalati vagyonvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Személy-és vagyonőri igazolvány vagy tanúsítvány
  • Vészhelyzet kezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Be part of our ZF team as Biztonságtechnikai mérnök and apply now!

Contact

Katalin Vladár

Our Commitment to Diversity

ZF is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer and is committed to ensuring equal employment opportunities for all job applicants and employees. Employment decisions are based upon job-related reasons regardless of an applicant's race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, age, national origin, disability, marital status, genetic information, protected veteran status, or any other status protected by law.