Work at the forefront of automotive innovation with ZF,
one of the world’s leading automotive suppliers.

Technician of the machines

Location:

Detva, BC, SK, 962 12

Req ID 40169 |[[filter6]], Slovakia

Náplň práce:

  • zodpovednosť za realizáciu opráv, úprav a zmien strojov a zariadení, vrátane vyhradených technických zariadení podľa platnej legislatívy
  • zodpovednosť za plánovanie a sledovanie stavu preventívnych opráv na pridelených strojoch
  • zabezpečovanie posúdenia stavu, zaistenia dokumentácie a technickú podporu pri presume strojov od dodávateľa /výrobcu, prevádzkovateľa strojov/
  • komunikácia s externým servisom a dodávateľmi náhradných dielov, objednávanie dielov
  • vedenie analýzy poruchovosti a nákladov za opravy
  • návrh a zabezpečenie nápravných opatrení na zvýšenie efektivity výroby a kvality produktu

Požiadavky:

  • SŠ, VŠ technického, strojárskeho alebo elektrotechnického zamerania
  • znalosť práce so systémom SAP je výhodou
  • znalosť strojov a zariadení používaných v strojárstve, znalosť odborných a technických noriem
  • AJ/NJ – mierne pokročilý v písomnom aj ústnom prejave
  • znalosť MS Office /program Siemens, Omron výhodou/
  • prax na pozícii údržby strojov a zariadení a práce v TPM systéme a hodnotenie výkonnosti výroby OEE /zváracie stroje, lisy, montážne stroje, dierovacie stroje, ventilátory, čerpadlá,/ výhodou

Be part of our ZF team as Technician of the machines and apply now!

Contact

Martina Lúžna

Our Commitment to Diversity

ZF is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer and is committed to ensuring equal employment opportunities for all job applicants and employees. Employment decisions are based upon job-related reasons regardless of an applicant's race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, age, national origin, disability, marital status, genetic information, protected veteran status, or any other status protected by law.

Job Segment: Technician, Technical Support, ERP, SAP, Engineer, Technology, Engineering