Trainee - System Administration

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200 Gliwice, Śląskie , PL, 44-121

Req ID 23548 Częstochowa, Gliwice, Poland

Obowiązki:

•    Utrzymanie infrastruktury bazodanowej w tym: instalacje, aktualizacje silników bazodanowych, rozwiązywanie bieżących problemów z poprawnym działaniem, strojenie wydajności systemów bazodanowych  itp.;
•    Wsparcie w administracji systemami (Windows, Linux);
•    Monitorowanie aplikacji oraz narzędzi IT wspierających procesy biznesowe;
•    Współpraca z użytkownikami w kwestiach rozwiązania problemów związanych z użytkowaniem systemów i aplikacji;
•    Przygotowywanie dokumentacji technicznej obsługiwanych systemów.

Wymagania:

•    Wymaganie wyższe wykształcenie kierunkowe (absolwenci i studenci ostatniego roku);
•    Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;
•    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
•    Chęć nauki w zakresie zagadnień obsługi środowisk serwerowych oraz baz danych (MSSQL, Oracle
, MongoDB);
•    Wymagana znajomość administrowania systemami Windows i/lub Linux, mile widziana znajomość SQL, PL/SQL, T-SQL.

Oferujemy:

•    Zatrudnienie przez ZF na umowę o pracę na okres 1 roku;
•    Dostęp do najnowszych technologii w obszarze IT;
•    Pracę pod okiem mentora;
•    Pakiet socjalny; Kartę MyBenefit; ubezpieczenie medyczne;
•    Stanowisko specjalisty dla najlepszych (w zależności od zapotrzebowania firmy).

Be part of our ZF team as Trainee - System Administration and apply now!

Contact

SERGII POLISHCHUK

Job Segment: System Administrator, Trainee, Database, Oracle, SQL, Technology, Entry Level