Technik Laboratorium w Centrum Inżynieryjnym

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 22425

Twoje zadania:
•    Obsługa SLED oraz sprzętu laboratoryjnego;
•    Wykonywanie testów zgodnie z planem;
•    Wypełnianie raportów pomiarowych;
•    Podstawowa analiza danych testowych.

Profil Kandydata:
•    Wykształcenie techniczne (preferowane specjalizacje: technik mechanik, elektromechanik);
•    Znajomość pakietu MS Office, rysunku technicznego, metrologii (suwmiarka, liniał,…)
•    Zdolności manualne (mechaniczne);
•    Umiejętność wykonywania mikro pomiarów
•    Zdolności analityczne, dokładność, spostrzegawczość, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:
•    Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym;
•    Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
•    Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
•    Perspektywy rozwoju osobistego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
•    Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY BENEFIT lub kartę sportową, system zniżek na towary i usługi;
•    Koleżeńską atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

Be part of our ZF team as Technik Laboratorium w Centrum Inżynieryjnym and apply now!

Contact

Radoslaw Winiarek

Job Segment: R&D, Research