Technik Elektronik - Centrum Inżynieryjne

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 18906

Kogo szukamy:

Podejmując pracę Technika Elektronika masz szansę zostać członkiem globalnego zespołu ZF Automotive realizującego misję „Vision Zero – The World with zero accidents and zero emissions”, a w szczególności zostać ekspertem i uczestniczyć w projektowaniu elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego, jednego z najbardziej wymagających obszarów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i innowacyjności.
Poszukujemy ludzi z pasją, elektroników, mechatroników, chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi. Osób, które tworzą własne schematy, obwody PCB, w trakcie studiów, w obecnej pracy lub hobbystycznie i chcą dalej rozwijać się w tym kierunku, łącząc pasję z pracą.

Obowiązki:
•    Przygotowanie zestawów testowych, wykonywanie podstawowych pomiarów i testów
•    Projektowanie, montaż i uruchamianie prototypów, towarzyszących głównemu procesowi projektowania
•    Wykonywanie prac lutowniczych oraz prostych prac mechanicznych
•    Zarządzanie zakupami komponentów elektronicznych i materiałów na bieżące potrzeby laboratorium lub projektu oraz wsparcie utrzymania infrastruktury (w wydzielonym obszarze)
•    Przygotowywanie sampli dostarczanych do klientów (złożenie, zaprogramowanie i przetestowanie)
•    Współpraca z fabryką podczas uruchomienia produkcji
•    Wspieranie Systemu Zapewnienia Jakości

Wymagania:
•    Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – elektronika, elektrotechnika i pokrewne
•    Dobre umiejętności lutowania oraz obsługi sprzętu laboratoryjnego
•    Wiedza z zakresu komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych i cyfrowych
•    Podstawowa znajomość narzędzi E-CAD i dobra znajomość MS Office
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1) oraz bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej w jęz. angielskim
•    Samodzielność, sumienność i dobra organizacją pracy
•    Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
•    Przyjazne warunki do poprawy języka angielskiego
•    Świetną atmosferę i środowisko pracy
•    Opiekę medyczną, pakiet socjalny oraz „MyBenefit”
•    Pracę zdalną oraz elastyczne godziny pracy
•    Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
•    Pakiet relokacyjny dla osób przenoszących się do Częstochowy
•    Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy

Be part of our ZF team as Technik Elektronik - Centrum Inżynieryjne and apply now!

Contact

JOANNA BECHER

(+48) 33 4856217

Job Segment: CAD, Drafting, R&D, Engineering, Research, Automotive