Systems Management Administrator - Internship

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 15033 Czestochowa

Centrum IT w Częstochowie zatrudnia administratorów systemów, programistów, analityków biznesowych oraz menedżerów projektów w kilku lokalizacjach: Częstochowie, Gliwicach oraz Łodzi. Centrum zapewnia możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, kontakt z nowymi technologiami oraz interesującymi projektami. Oprócz stanowisk specjalistycznych, Centrum kieruje swoją ofertę do osób stawiających pierwsze kroki w profesjonalnym środowisku w ramach programu stażowego.

Twoje zadania:
•    Zapewnienie ciągłości monitorowania globalnej infrastruktury IT;
•    Przygotowywanie skryptów automatyzujących pracę (PowerShell, Python, Ansible);
•    Przygotowywanie raportów dostępności w oparciu o bazy danych;
•    Zarządzanie systemami monitorowania na poziomie systemu operacyjnego oraz aplikacji.

Twój profil:
•    Absolwent/-ka lub student/-ka ostatniego roku studiów (licencjackich, inżynierskich, itp.) powiązanych z IT – dostępny/a do pracy w pełnym wymiarze godzin;
•    Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych;
•    Podstawowa znajomość systemów Linux Server oraz Windows Server;
•    Podstawowa znajomość obsługi baz danych;
•    Umiejętność analitycznego myślenia;
•    Język angielski - znajomość na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
•    Pracę z najnowocześniejszymi technologiami w infrastrukturze globalnej i zdobywanie praktycznego doświadczenia;
•    Atrakcyjne możliwości kariery w międzynarodowym środowisku;
•    Prywatną opiekę medyczną, platformę MyBenefit, pakiet rabatów na towary i usługi;
•    Elastyczne godziny pracy oraz koleżeńską atmosferę pracy;
•    Umowę o pracę na okres jednego roku;
•    Możliwość pracy zdalnej w czasie pandemii, a w późniejszym czasie model hybrydowy – 60% zdalnie, 40% w biurze;
•    Atrakcyjne wynagrodzenie - 4000 zł brutto.

Be part of our ZF team as Systems Management Administrator - Internship and apply now!

Contact

EWA BRZUSKA

Ewa Brzuska | LinkedIn

Job Segment: System Administrator, Manager, Intern, Social Media, Linux, Technology, Management, Marketing, Entry Level