Inżynier Architektury Systemów Wbudowanych - Safety Electronics

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 15123 Czestochowa, Poland

Twoje zadania:
• Analiza i tworzenie wymagań systemowych na bazie znanych standardów i wymagań klienta;
• Ocena i negocjacja wymagań klienta;
• Definiowanie diagnostyki modułów systemowych i interfejsów pomiędzy nimi;
• Definiowanie wewnętrznych  i zewnętrznych  interfejsów każdego elementu systemu;
• Ustalanie spójności i identyfikowalności pomiędzy wymaganiami systemowymi a architekturą systemu.

Twój profil:
• Wykształcenie wyższe;
• Analityczny sposób myślenia i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
• Znajomość metod i narzędzi tworzenia oprogramowania wbudowanego, rozumienie obwodów elektronicznych, umiejętność czytania schematów, rozumienie architektury mikrokontrolerów;
• Znajomość interfejsów i architektury HW i SW;
• Dobra znajomość języka programowania C;
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i biegła znajomość języka angielskiego.

Preferowane umiejętności i doświadczenie:
• Znajomość metod projektowania systemów i narzędzi modelowania, takich jak Matlab Simulink, Stateflow czy Rhapsody;
• Znajomość metod i narzędzi zarządzania wymaganiami, np. DOORS lub PTC Integrity;
• Znajomość narzędzi CM, np. PTC Integrity lub Windchill.

Oferujemy:
• Pracę z najnowszymi technologiami w elektronice samochodowej i inżynierii oprogramowania;
• Szkolenia specjalistyczne i wsparcie rozwoju pracowników;
• Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności;
• Pakiet socjalny który obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”;
• Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny.

Be part of our ZF team as Inżynier Architektury Systemów Wbudowanych - Safety Electronics and apply now!

Contact

AGNIESZKA KLUCZNA

(0048) 34 34 34 891

Job Segment: Electrical, Safety, Electronics, R&D, Engineering, Service, Technology, Research