Stażysta w Dziale Jakości w Zakładzie Poduszek Powietrznych

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 16545

Twoje zadania:
•    Przygotowywanie raportów i analiz;
•    Wsparcie w analizie części gwarancyjnych oraz reklamacyjnych;
•    Wsparcie w procesie 8D;
•    Wsparcie w pomiarach laboratoryjnych;
•    Udział w audytach na liniach produkcyjnych;
•    Wsparcie inżynierów Działu Jakości.

Twój profil:
•    Wykształcenie wyższe techniczne (absolwenci lub studenci);
•    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office;
•    Znajomość rysunku technicznego;
•    Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
•    Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
•    Mile widziana: wiedza z zakresu zarządzania jakością;
•    Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy:
•    Możliwość zdobycia doświadczenia i poznania złożonych procesów prowadzonych w dużym zakładzie produkcyjnym z branży automotive;
•    Umowę o pracę na okres 1 roku;
•    Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wsparcia;
•    Premię frekwencyjną od pierwszego miesiąca zatrudnienia oraz produkcyjną po okresie próbnym;
•    Prywatną opiekę medyczną;
•    Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi.

Be part of our ZF team as Stażysta w Dziale Jakości w Zakładzie Poduszek Powietrznych and apply now!

Contact

EWA BRZUSKA

Ewa Brzuska | LinkedIn

Job Segment: Quality Manager, Social Media, Quality, Marketing, Automotive