Specjalista Systemów Produkcyjnych MES - Nowy Zakład Elektroniki

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 14399

Zadania:

  • Opracowywanie danych w systemie MES iTAC dla linii produkcyjnych (przygotowywanie standardów, procedur, metod i instrukcji)
  • Wdrażanie wymaganych zmian konfiguracji w systemie MES iTAC, optymalizacja procesów wewnętrznych, rozwój nowych procesów produkcyjnych oraz udział przy wdrażaniu nowych wyrobów w zakresie systemu MES iTAC
  • Prowadzenie analiz, wykrywanie oraz eliminacja błędów
  • Udział w tworzeniu oraz nadzór rozwoju systemu jakości w zakładzie
  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemu MES

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (np. elektronika, informatyka, automatyka)
  • Minimum 1 rok doświadczenia (np. jako specjalista informatyk, automatyk, programista, wsparcie użytkowników)
  • Znajomość systemów MES
  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów
  • Język angielski pozwalający na czytanie dokumentacji i komunikację z użytkownikami
  • Znajomość systemu MES iTAC oraz umiejętności programistyczne (IPC, PLC, Java) – mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy (w tym MES iTAC)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów (prywatna opieka medyczna Lux Med oraz karta My Benefit)

Be part of our ZF team as Specjalista Systemów Produkcyjnych MES - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

Contact

KARINA KUCZ-RYBKA

Job Segment: Engineer, Java, Developer, Technical Support, Engineering, Technology