Software Project Lead - ADAS

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 21529 Częstochowa, Poland

Zakres obowiązków:

•    Prowadzenie projektów związanych z tworzeniem, rozwojem i/lub testowaniem oprogramowania;
•    Planowanie i nadzorowanie przebiegu projektu;
•    Koordynacja pracy grupy projektowej;
•    Prowadzenie oraz nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej;
•    Ustalanie priorytetów, zarządzanie i informowanie nt. ryzyka w projekcie;
•    Analiza danych projektowych oraz tworzenie raportów na ich podstawie.

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka, Elektronika lub pokrewne;
•    Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku „Software Engineer“ lub "Software Test Engineer" oraz  umiejętność zarządzania projektem;
•    Dobra znajomość języka C i oprogramowania wbudowanego będzie dodatkowym atutem;
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
•    Kreatywność i analityczny sposób myślenia.

Oferujemy:

•    Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
•    Kontakt z najnowszymi technologiami w branży automotive;
•    Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
•    Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
•    Doskonałą atmosferę pracy;
•    Rozbudowany pakiet socjalny i prywatną opiekę medyczną;
•    Pracę w trybie hybrydowym.

Be part of our ZF team as Software Project Lead - ADAS and apply now!

Contact

ANNA ZYGMULKA-RESZKA

Job Segment: Developer, Software Engineer, Test Engineer, Technology, Engineering, Research, Automotive