Programista (Python/Web Dev)

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 16469 Częstochowa, Poland

Centrum Inżynieryjne w Częstochowie poszukuje Programisty Python do pracy nad światowej klasy narzędziem ułatwiającym codzienną pracę setek inżynierów ZF. Tworzymy je  od podstaw, a pracę nad nim zaczęliśmy w roku 2017 i wciąż dodajemy nowe funkcjonalności według potrzeb zespołów projektowych. Aktualnie nasz system testowy używany jest w lokalizacjach ZF na całym świecie, wspomagając zespoły testowe i developerskie.
Ty również możesz być częścią naszego zespołu i dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu naszego narzędzia w ramach ZF.

Twoje zadania:

• Praca nad innowacyjnym frameworkiem stosowanym do automatycznego testowania;
• Projektowanie, rozwijanie i weryfikacja oprogramowania pod kątem przypisanych funkcjonalności;
• Zbieranie i analizowanie wymagań różnych zespołów projektowych;
• Komunikacja z zespołami na całym świecie (np. Niemcy, USA, Wielka Brytania, Chiny).

Twój profil:

• Wykształcenie wyższe (informatyka, inżynieria oprogramowania, elektronika lub porównywalne kwalifikacje);
• Bardzo dobra znajomość języka programowania Python (min. 2 lata doświadczenia zawodowego);
• Znajomość technologii webowych (CSS, HTML, JavaScript, Angular);
• Podejście obiektowe w projektowaniu oprogramowania/systemu;
• Dobra komunikacja, praca zespołowa i znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy z  Django, Dockerem lub REST API lub innymi językami programowania mile widziane;
• Wiedza z zakresu metodyk zwinnych (Scrum, Kanban, Lean) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Pracę z najnowszymi technologiami w elektronice samochodowej i inżynierii oprogramowania
• Specjalistyczne szkolenia i wsparcie rozwoju pracowników
• Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności
• Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich
• Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, pakiet relokacyjny
• Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu.

Be part of our ZF team as Programista (Python/Web Dev) and apply now!

Contact

ANNA ZYGMULKA-RESZKA

Job Segment: Developer, R&D, Technology, Research