Simulation and Project Engineer

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 24497 Częstochowa, Poland

Twoje zadania:

•    Określanie strategii projektów Digital Twin dotyczących obszaru inżynieryjnego,

•    Precyzowanie architektury danych inżynieryjnych,

•    Definiowanie i implementacja narzędzi projektowych w celu optymalizacji procesów inżynieryjnych,

•    Określanie rozszerzeń związanych z narzędziami CAD oraz łączenie działania różnych narzędzi projektowych,

•    Współpraca z międzynarodowymi zespołami.

Twój profi:

•    Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Inżynieria, Elektronika, Mechanika lub podobne,

•    Wiedza z zakresu projektowania produktu i symulacji, mile widziane doświadczenie z obszaru elektronicznego lub mechanicznego,

•    Analityczny sposób myślenia i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,

•    Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

•    Umiejętność działania w międzynarodowym środowisku,

•    Mile widziane doświadczenie związane z zarządzaniem projektami.

Oferujemy:

•    Pracę z najnowszymi technologiami w elektronice samochodowej i inżynierii oprogramowania,

•    Szkolenia specjalistyczne i wsparcie rozwoju pracowników,

•    Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności,

•    Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich,

•    Pakiet socjalny który obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”,

•    Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny,

•    Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Be part of our ZF team as Simulation and Project Engineer and apply now!

Contact

Radoslaw Winiarek

Job Segment: Project Engineer, CAD, Drafting, Engineer, Engineering, Research