Programista PYTHON

Req ID 5420 Czestochowa, Poland

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie poszukuje osób na stanowisko Junior/Mid Level Python Developer. Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta podzespołów samochodowych i systemów bezpieczeństwa. To właśnie tutaj opracowujemy zaawansowane zabezpieczenia oraz przyszłościowe rozwiązania dla samochodów osobowych i dostawczych.

Twoje zadania:

  • Tworzenie skryptów w środowisku PYTHON, oraz rozwój już istniejących, które wspierają proces automatyzacji, budowania, oraz testowania oprogramowania;
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. system wersjonowania, system automatycznej integracji i testów), oraz obsługa tych narzędzi poprzez język skryptowy PYTHON;
  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych;

Profil kandydata:

  • Dobra znajomość i umiejętność programowania w języku Python3, poparta doświadczeniem zawodowym lub własnymi projektami;
  • Zainteresowanie szeroko pojętym IT, programowaniem i nowymi technologiami;
  • Znajomość zagadnień testowania będzie dodatkowym atutem (Unit testy, ISTQB)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość oprogramowania Jenkins oraz zagadnień CI będzie dodatkowym atutem;
  • Własne projekty oparte na innych środowiskach lub platformach będzie dodatkowym atutem (AVR/ARDUINO/STM32/RaspberryPi/inne);
  • Znajomość zagadnień testowania oprogramowania będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

Be part of our ZF team as Programista PYTHON and apply now!

Contact

MARCIN ADAMUS

Job Segment: R&D, Research