Ładowanie...

Pracuj w wiodącej roli w dziedzinie innowacji motoryzacyjnych w firmie ZF,
jednym z wiodących dostawców części samochodowych na świecie.

Programista Full Stack

Req ID 8371 | Czestochowa, Polska

Twoje zadania:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami;
  • Rozwój istniejących aplikacji firmowych w technologii .NET;
  • Dbanie o wysoką jakość kodu źródłowego;
  • Wykorzystywanie relacyjnych baz danych i języka SQL;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z zespołem operacyjnym odpowiedzialnym za systemy IT.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane informatyczne lub pokrewne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ;
  • Umiejętność debugowania kodu, znajdowania problemów i ich rozwiązywania;
  • Umiejętność programowania w technologiach Angular, React.JS, C# .Net, SQL/PLSQL ;
  • Znajomość środowisk:  Microsoft  IIS , Oracle, SQL Server;
  • Mile widziana znajomość narzędzi:  SharePoint, Webcon BPS, WSO2,  ActiveMQ.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z dostępem do najnowszych technologii w obszarze IT;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, pakiet MyBenefit.

Be part of our ZF team as Programista Full Stack and apply now!

Contact

KARINA KUCZ-RYBKA