Program Stażowy w Centrum IT - Programista JAVA

Req ID 9160 Czestochowa, Poland

Obowiązki:
•    Wsparcie przy tworzeniu systemów informatycznych oraz narzędzi wykorzystywanych przez zespoły produkcyjne (SCADA);
•    Programowanie obiektowe w języku Java;
•    Udział w tworzeniu i monitorowaniu baz danych i dokumentacji dla projektów;
•    Praca nad specyfikacjami i wymaganiami oraz budowanie architektury oprogramowania.

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwent lub ostatni rok studiów);
•    Programowanie obiektowe (Java i pochodne);
•    Umiejętność pracy w zespole (mile widziane doświadczenie w pracy oparte o SCRUM);
•    Dobra znajomość j. angielskiego;
•    Mile widziana umiejętność pracy w Angular, SQL.

Oferujemy:
•    Zatrudnienie przez ZF na umowę o pracę na okres 1 roku;
•    Dostęp do najnowszych technologii w obszarze IT;
•    Pracę pod okiem mentora;
•    Pakiet socjalny; Kartę MyBenefit; ubezpieczenie medyczne;
•    Stanowisko specjalisty dla najlepszych (w zależności od zapotrzebowania firmy).

Be part of our ZF team as Program Stażowy w Centrum IT - Programista JAVA and apply now!

Contact

ANETA WIKTOROWICZ