Specjalista ds. logistyki (Master Scheduler) - Nowy Zakład Elektroniki

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 9844 Czestochowa, Poland

Zadania:

  • Wdrażanie systemów informatycznych klasy ERP  SAP oraz MES
  • Planowanie przepływów materiałowych i lay-outu
  • Analiza wąskich gardeł oraz lead-timów
  • Segmentacja stocku komponentów oraz wyrobów gotowych
  • Prowadzenie programów oszczędnościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z łańcuchem dostaw
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość zagadnień z zakresu wdrażania systemów
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną

Be part of our ZF team as Specjalista ds. logistyki (Master Scheduler) - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

Contact

KARINA KUCZ-RYBKA

Job Segment: ERP, Scheduler, SAP, Technology, Customer Service