Młodszy specjalista ds. procesu z językiem angielskim

Req ID 4553 Czestochowa, Poland

Obowiązki:

  • Weryfikacja faktur zakupu pod względem zgodności z przepisami podatkowymi i wymogami kontroli wewnętrznej oraz ich ewidencjonowanie w systemach;
  • Weryfikacja i wyjaśnienia różnic cenowych oraz ilościowych przy zakupie materiałów;
  • Tworzenie i księgowanie obciążeń do dostawców oraz faktur na odsyłki komponentów do dostawców;
  • Analiza i rozliczanie kont rozliczania zakupu;
  • Monitorowanie otwartych zablokowanych zobowiązań oraz zaległych faktur znajdujących się w akceptacji/ wyjaśnianiu Workflow SAP;
  • Ustalanie sald zobowiązań z innymi jednostkami

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe  - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, matematyka (ale także filologia i inne);
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej;

Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientem oraz pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Szkolenia językowe oraz branżowe
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY BENEFIT – możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, zniżek na towary i usługi;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Be part of our ZF team as Młodszy specjalista ds. procesu z językiem angielskim and apply now!

Contact

ANETA WIKTOROWICZ

Job Segment: ERP, SAP, Technology