Młodszy Programista C (Dział Algorytmów)

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 20921 Częstochowa, Poland

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie  szuka ambitnych, kreatywnych i szybko uczących się osób do pracy przy aplikacji algorytmów. Poszukujemy osób z różnym poziomem wiedzy i doświadczenia, od juniora do eksperta. Nasze algorytmy są stosowane w pojazdach na całym świecie, a ich projektowanie wymaga ciągłego rozwoju i poszerzania umiejętności w nowych obszarach.

Zadania:
• Tworzenie i dostosowywanie algorytmu związanego z funkcjonalnością automatycznego hamowania awaryjnego (AEB);
• Implementacja algorytmu w języku C;
• Przygotowywanie oraz analiza dokumentacji algorytmu;
• Testowanie algorytmów w pojazdach na torach testowych.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat;
• Znajomość języka C;
• Dobre umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów i pracy w zespole;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:
• Wiedza z  teorii sterowania, przetwarzania sygnałów cyfrowych, metod numerycznych;
• Podstawowa znajomość magistral samochodowych (CAN, CAN FD, Automotive Ethernet);
• Umiejętność obsługi narzędzi Vector (CANoe, CANape, CANanalyzer);
• Znajomość standardów branży automotive (m.in. ISO-26262, Automotive SPICE, IATF16949).

Oferujemy:
• Specjalistyczne szkolenia z bezpiecznej jazdy oraz możliwość testowania algorytmów w prototypowych modelach samochodów na torach testowych;
• Pracę z najnowszymi technologiami przyszłości ADAS w obszarze autonomicznej jazdy;
• Wsparcie rozwoju pracownika;
• Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
• Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
• Pakiet relokacyjny;
• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Be part of our ZF team as Młodszy Programista C (Dział Algorytmów) and apply now!

Contact

ANNA ZYGMULKA-RESZKA

Job Segment: R&D, Automotive, Research