Inżynier ds. Symulacji Systemów Bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych/bocznych

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 21612

Zadania na stanowisku:
Inżynier ds. symulacji systemów bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych / bocznych jest odpowiedzialny za modelowanie pasywnych systemów bezpieczeństwa (poduszek powietrznych oraz pasów bezpieczeństwa)
w wirtualnym środowisku samochodu, a następnie optymalizowanie tego systemu w celu minimalizowania obrażeń pasażerów uzyskanych podczas zderzenia. Inżynier na tym stanowisku wykonuje symulacje komputerowe zgodnie z normami prawnymi i konsumenckimi (ECE R94, FMVSS 208, EuroNCAP, USNCAP, Trias, etc.) wykorzystując komercyjne oprogramowanie bazujące na różnych metodach obliczeniowych- głownie metodzie elementów skończonych.

Wymagania:
•    Ukończone studia w obszarze mechaniki, bio-mechaniki obrażeń, fizyki, lotnictwa lub budownictwa;
•    Bardzo dobra wiedza z zakresu zagadnień dynamicznych szybkozmiennych;
•    Ugruntowana wiedza z zakresu kinematyki/dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD) oraz MES (FEA);
•    Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i systematyczność ;
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
•    Umiejętność formułowania kompleksowych wniosków;
•    Komunikatywność i chęć do doskonalenia umiejętności;
•    Mile widziane doświadczenie w pracy w jednym z pakietów MES: Ansys, Abaqus, LsDyna, PamCrash, Radioss , Madymo lub MSC Adams;

Oferujemy:
•    Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
•    Pracę w jednym z największych zespołów obliczeniowych w Polsce;
•    Doskonałą atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy;
•    Pakiet relokacyjny;
•    Pakiet dodatkowych benefitów;
•    Prywatną opieka medyczna;
•    Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym.

Be part of our ZF team as Inżynier ds. Symulacji Systemów Bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych/bocznych and apply now!

Contact

EWA BRZUSKA

Ewa Brzuska | LinkedIn

Job Segment: Social Media, R&D, Marketing, Research, Automotive