Inżynier ds. Planowania Jakości

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 23317

Zadania:

- Adaptacja standardów, procedur, metod i instrukcji do opracowywania dokumentacji FMEA we współpracy z globalnym zespołem;

- Uczestnictwo w formowaniu zespołu FMEA, koordynacja harmonogramów spotkań i podjętych działań;

- Prowadzenie spotkań interdyscyplinarnych zespołów FMEA;

- Koordynacja i organizacja przepływów pracy w zespole FMEA;

- Udział w planowaniu kontroli dla nowych procesów produkcyjnych;

- Przygotowanie oraz nadzór nad Planem Kontroli oraz dokumentacją jakościową w procesie;

- Weryfikacja zmienności i zdolności w procesach;

- Implementacja kontroli statystycznych w procesach produkcyjnych;

- Weryfikacja systemów pomiarowych - SPC;

- Przygotowywanie raportów i analiz - MSA;

- Koordynacja pracy, przygotowywanie podsumowań oraz terminowe raportowanie wyników.

Profil:

- Wykształcenie wyższe techniczne;

- Min. 1 rok doświadczenia związanego z FMEA;

- Znajomość zagadnień planowania jakości;

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

- Znajomość norm IATF i AIAG/VDA;

- Znajomość OBSŁUGI programu APIS IQ RM.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Profesjonalne przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki;
• Prywatną opiekę medyczną oraz szereg benefitów;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
• Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Be part of our ZF team as Inżynier ds. Planowania Jakości and apply now!

Contact

ANNA SOSNA

Job Segment: Engineer, Technical Support, Engineering, Technology