Inżynier Zarządzania Danych

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 14457

Zadania:

  • Konwersja danych z przeprowadzonych testów systemów bezpieczeństwa pasażerów w tym analiza i kontrola ich wiarygodności
  • Przekształcenie danych uzyskanych od klienta i przekazanie ich do systemów zarządzania danymi OEM
  • Aktualizacja danych w bazach danych klienta: raportach, video, wykresach itp.
  • Wsparcie dla zespołu inżynieringu w zakresie przetwarzania danych z i do wszystkich OEMs i laboratoriów zewnętrznych
  • Wsparcie dla wszystkich jednostek zajmujących się badaniami systemów bezpieczeństwa pasażerów w zakresie wymiany danych oraz pokrewnych zagadnień
  • Wsparcie w zakresie nowo tworzonego oprogramowania, przeprowadzanie testów software

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe – preferowane kierunki Informatyka, Matematyka, Fizyka
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza z zakresu dokumentacji testów oprogramowania i/lub doświadczenie w tym obszarze w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Mile widziana znajomość: MeasX X-Crash, NI Diadem oraz umięjetności programistyczne (SQL, VBS)

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym  środowisku.
  • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, pakiet MY BENEFIT

Be part of our ZF team as Inżynier Zarządzania Danych and apply now!

Contact

Iwona Niezabitowska

Job Segment: Testing, R&D, SQL, Database, Research, Technology