Inżynier Testowania (LabView)

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 15415

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o specyfikację;
  • Testowanie elektronicznych modułów poduszek powietrznych dla pasywnych systemów bezpieczeństwa;
  • Analiza i raportowanie  niezgodności ze specyfikacją;
  • Przygotowanie raportów testowych;
  • Utrzymanie i rozwój środowiska testowego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w tym studenci ostatnich lat (kierunki: Informatyka/Elektronika i podobne);
  • Znajomość języków programowania – Python lub inne języki skryptowe;
  • Mile widziana znajomość środowiska LabView;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność.

To oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, system MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku);
  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Be part of our ZF team as Inżynier Testowania (LabView) and apply now!

Contact

ANNA ZYGMULKA-RESZKA

Job Segment: R&D, Research