Inżynier Oprogramowania (Python/Web Dev)

Location:

Czestochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 12725 Czestochowa, Poland

Jesteśmy częścią firmy ZF – przodującego w świecie wytwórcy komponentów samochodowych i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa dla samochodów osobowych jak również ciężarówek.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy programisty Pythona w celu automatyzacji sprzętu testującego w  Centrum Inżynieryjnym ZF w Częstochowie. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie frameworku używanego do automatycznego testowania używanego przez wiele zespołów w całej strukturze ZF. Będziesz miał do czynienia z wieloma technologiami i sprzętem laboratoryjnym używanym w ZF.

Twoje zadania:

• Projektowanie, rozwijanie i weryfikacja oprogramowania pod kątem przypisanych funkcjonalności
• Zbieranie i analizowanie wymagań różnych zespołów projektowych
• Komunikacja z zespołami na całym świecie (np. Niemcy, USA, Wielka Brytania, Chiny)

Twój profil:

• Wykształcenie wyższe (informatyka, inżynieria oprogramowania, elektronika lub porównywalne kwalifikacje)
• Bardzo dobra znajomość języka programowania Python (min. 2 lata doświadczenia zawodowego)
• Znajomość technologii webowych (CSS, HTML, JavaScript, Angular)
• Znajomość Django, Dockera lub REST API lub innych języków programowania mile widziana
• Podejście obiektowe w projektowaniu oprogramowania/systemu
• Kreatywność i proaktywność, dobra komunikacja, praca zespołowa i znajomość języka angielskiego
• Znajomość metodyk zwinnych (Scrum, Kanban, Lean) mile widziana

Oferujemy:

• Pracę z najnowszymi technologiami w elektronice samochodowej i inżynierii oprogramowania
• Specjalistyczne szkolenia i wsparcie rozwoju pracowników
• Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności
• Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich
• Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, pakiet relokacyjny
• Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu.

Be part of our ZF team as Inżynier Oprogramowania (Python/Web Dev) and apply now!

Contact

SYLWIA PISAREWSKA

Job Segment: Developer, R&D, Technology, Research