Inżynier Komponentów Elektronicznych

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200 Łódź, Lodzkie, PL, 92-202

Req ID 15399

Kogo szukamy:

Ludzi z pasją, mikroelektroników i elektroników, którzy podejmując pracę inżyniera d/s komponentów elektronicznych mają szansę zostać członkiem globalnego zespołu ZF Automotive realizującego misję „Vision Zero” – „a world with zero accidents and zero emissions” i zbudować karierę eksperta w dziedzinie komponentów elektronicznych przemysłu automotive, jednego z najbardziej wymagających obszarów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i innowacyjności.

Obowiązki:
•    Zarządzanie komponentami elektronicznymi projektów rozwijanych, w produkcji i serwisie poprodukcyjnym, przy współpracy z inżynierią elektroniczną
•    Dobór nowych komponentów, z uwzględnieniem dostawców alternatywnych
•    Zarządzanie zmianami, włączając techniczne rekomendacje zastosowań
•    Prowadzenie bazy wiedzy o komponentach, z uwzględnieniem technologii wytwarzania, procesów produkcji, rodzajów uszkodzeń, etc.
•    Aktywna współpraca z dostawcami oraz inżynierią elektroniczną, produkcją, działami zakupów i zapewnienia jakości, także w zakresie rozwiązywania problemów technicznych
•    Monitorowanie trendów rozwojowych komponentów i rekomendowanie wyborów dla preferowanych technologii i zmian proponowanych przez dostawców

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne – mikroelektronika, elektronika lub pokrewne
•    Znajomość budowy komponentów, technologii wytwarzania, materiałów konstrukcyjnych, uszkodzeń i zastosowań
•    Znajomość procesów, standardów kwalifikacyjnych, np. AEC, ZVEI
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•    Mile widziane: spójna wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej, podstawowa wiedza w zakresie projektowania PCB i produkcji urządzeń elektronicznych
•    Umiejętność pracy samodzielnej oraz w międzynarodowym zespole wielofunkcyjnym, zapewniającym przewodnictwo techniczne, w środowisku zmiennym zadaniowo wymuszającym zdolności adaptacyjne

Co oferujemy:

•    Pracę z najnowszymi technologiami w przemyśle motoryzacyjnym
•    Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
•    Świetną atmosferę i środowisko pracy
•    Przyjazne warunki do poprawy języka angielskiego
•    Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, a dla osób spoza regionu dodatek relokacyjny

•    Pracę zdalną oraz elastyczne godziny pracy
•    Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

Be part of our ZF team as Inżynier Komponentów Elektronicznych and apply now!

Contact

JOANNA BECHER

(+48) 33 4856217

Job Segment: R&D, Research, Automotive