Księgowa / -y w Europejskim Centrum Usług Wspólnych

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 21453

Obowiązki:

  • Ty wiesz czym jest księgowość, my pokażemy Ci jak to działa w korporacji!
  • Ty wiesz jak przygotować dokumenty księgowe, my nauczymy Cię jak je zaksięgować w systemie SAP
  • Ty wiesz jak przygotować sprawozdanie okresowe, my pokażemy Ci jak połączyć je z raportem całej grupy
  • Ty wiesz jak kontrolować płatności wychodzące i przychodzące i zaksięgować wyciągi bankowe, my pokażemy Ci jak ten proces zautomatyzować
  • Ty wiesz jak układać dokumenty w segregatorach, my pokażemy Ci jak to działa w formie elektronicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, ekonomia) lub doświadczenie w obszarze księgowości;
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i gotowość pracy w globalnej organizacji.

Oferujemy:

  • pełne wsparcie i pomoc na stanowisku pracy
  • przyjazną atmosferę pracy i wspierające środowisko
  • możliwość pracy zdalnej w czasie pandemii, a po pandemii możliwość  pracy hybrydowej
  • możliwość  rozwoju: ścieżkę kariery, szkolenia, w tym dostęp do szerokiej bazy szkoleń online,
  • program kafeteryjny MyBenefit (w tym m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne czy sportowe, bony na zakupy etc.)
  • prywatną opiekę medyczną
  • fundusz socjalny oraz system zniżek
  • niezłą pensję oraz  nowoczesne biuro,
  • umowę o pracę na pełny lub część etatu
  • zdalną rekrutację (a po rozmowie kwalifikacyjnej wrócimy do Ciebie w ciągu 3 dni z informacją zwrotną)

Be part of our ZF team as Księgowa / -y w Europejskim Centrum Usług Wspólnych and apply now!

Contact

ANNA SOSNA

Job Segment: ERP, SAP, Technology