Administrator Baz Danych

Req ID 9714 Czestochowa, Poland

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie w zarządzaniu dużą infrastrukturą bazodanową i wykorzystywać najnowocześniejsze rozwiązania wysokiej dostępności (HA) - dołącz do naszego zespołu w Częstochowie lub Gliwicach :)

Twoje obowiązki:

  • Administracja systemami bazodanowymi (MSSQLOracleMongoDB);
  • Monitorowanie infrastruktury za pomocą korporacyjnych narzędzi i reagowanie na pojawiające się incydenty;
  • Współpraca z użytkownikami przy rozwiązywaniu problemów z użytkowaniem systemów bazodanowych;
  • Wsparcie przy prowadzeniu projektów informatycznych;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej obsługiwanych systemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki IT lub pokrewne);
  • Wiedza na temat platform bazodanowych i praktyczna znajomość SQL;
  • Umiejętność administrowania systemami Windows Linux;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • Umiejętność pisania skryptów (PowerShellPython, Linux/Windows bash);
  • Znajomość PL/SQL, T-SQL.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Dostęp do najnowszych technologii w obszarze IT;
  • Pracę w międzynarodowym zespole IT;
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym;
  • Pakiet socjalny (karta MyBenefit, ubezpieczenie medyczne).

Be part of our ZF team as Administrator Baz Danych and apply now!

Contact

JAKUB JONKOWSKI

Job Segment: Database, Oracle, SQL, Linux, Technology