Analityk Projektu ADAS

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 18895

Zespół zarządzania projektami ADAS w ZF Centrum Inżynieryjnym w Częstochowie poszukuje ambitnej oraz poszukującej możliwości rozwoju osoby. Jesteśmy częścią Grupy ZF  będącej wiodącym producentem części samochodowych oraz systemów aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa. Jako Analityk Projektu będziesz częścią globalnej organizacji z dostępem do wiedzy, doświadczenia oraz szeregu szkoleń ułatwiających start, codzienną pracę, a także dbających o dalszy rozwój.
Jeżeli masz wiedzę lub doświadczenie w zakresie procesu zarządzania projektami oraz planowania w połączeniu z fascynacją dla technologii w przemyśle motoryzacyjnym i szukasz możliwości rozwoju, zapraszamy do procesu rekrutacji.

Oferujemy:
-    Pracę z najnowszymi technologiami w przemyśle motoryzacyjnym z obszaru elektroniki i oprogramowania
-    Program szkoleniowy oraz wsparcie rozwoju zawodowego
-    Przyjazne środowisko pracy wspierające kreatywność i innowacyjność
-    Pakiety socjalne takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa
-    Pakiet relokacyjny, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy z domu
-    Umowę o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich

Zakres obowiązków:
-    Wsparcie Menedżerów Projektów Inżynierskich w zakresie zarządzania zasobami, budżetem i planowaniem
-    Ulepszanie i utrzymywanie globalnego procesu raportowania zasobów i kosztów, a także metryk projektowych
-    Przygotowywanie prezentacji dla klienta oraz globalnych struktur ZF
-    Regularne raportowanie postępów prac

Nasze oczekiwania:
-    Ukończone studia wyższe z zakresu Elektroniki, Informatyki i Automatyki lub pokrewnych
-    Dobre zrozumienie procesu zarządzania projektami inżynieryjnym, planowania budżetu
-    Wysokie umiejętności komunikacyjne
-    Dobra znajomość pakietu MS Office oraz popularnych narzędzi bazodanowych
-    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Be part of our ZF team as Analityk Projektu ADAS and apply now!

Contact

JOANNA BECHER

(+48) 33 4856217

Job Segment: R&D, Research