Specjalista ds. Obróbki Cieplnej

Location:

Czechowice-Dziedzice, Śląskie , PL, 43-502

Req ID 40858 Czechowice-Dziedzice, Poland

Twoje zadania:

  • Prowadzenie i optymalizacja procesów w obszarze obróbki cieplnej;
  • Wykonywanie badań i okresowej kontroli procesów;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Rozwiązywanie problemów i niezgodności w procesie;
  • Współpraca z innymi komórkami w zakresie dostarczania wiedzy merytorycznej.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość procesów obróbki cieplnej (mile widziane w przemyśle motoryzacyjnym);
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego CQI–9 oraz CQI–15;
  • Uprawnienia do Metody Magnetyczno-proszkowej MT1+2;
  • Znajomość narzędzi jakościowych i umiejętność zarządzania jakością;
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie dobrym;

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Liczne benefity;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Szkolenia wspierające rozwój;
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy.

Be part of our ZF team as Specjalista ds. Obróbki Cieplnej and apply now!

Contact

Miron Pamuła

Job Segment: Network, Quality Manager, Technology, Quality