Specjalista ds. Importu i Eksportu

Location:

Czechowice-Dziedzice, Slaskie, PL, 43-502

Req ID 22039

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja transportów (drogowych, lotniczych);
  • Kontakt z przewoźnikami w celu ustalenia statusu poszczególnych transportów oraz poziomu realizacji;
  • Analiza kosztów i wyjaśnianie faktur;
  • Optymalizacja transportów i redukcja kosztów;
  • Współpraca z agencjami celnymi;
  • Przygotowanie raportów i wskaźników;
  • Nadzór nad elektronicznym system zarządzania.

 Nasze wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wiedza w dziedzinie  transportu, spedycji i logistyki;
  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

Mile widziane:

  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • Wiedza dotycząca zagadnień celnych.

To oferujemy:

  • Premia wakacyjna i efektywnościowa;
  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników i świadczenia jesienno zmowe dla pracowników;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Karta sportowa OK System;
  • Platforma benefitowa umożliwiająca zakup różnego typu bonów zniżkowych i biletów;
  • Zniżka Intercars;
  • Home Office (praca zdalna);
  • Dofinansowania do nauki języków oraz do studiów;
  • Dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Program zgłoszeń pomysłów pracowniczych - Raise Your Hand;
  • Program płatnych rekomendacji;
  • Bonus relokacyjny.

Be part of our ZF team as Specjalista ds. Importu i Eksportu and apply now!

Contact

ANNA SOSNA