Analityk Danych Produkcyjnych

Location:

Czechowice-Dziedzice, Slaskie, PL, 43-502

Req ID 12638

Zadania:

  • Wsparcie planowania obsad produkcyjnych
  • Analiza i raportowanie nadgodzin, produktywności, zapotrzebowania na nowych pracowników
  • Weryfikacja danych w systemie (dodawanie linii, nadawanie uprawnień pracownikom, weryfikacja kart BHP) oraz weryfikacja DOJO – planowanie bieżących szkoleń i nadzór nad szkoleniami
  • Realizacja bieżących potrzeb w zakresie usprawnień projektów
  • Udział w przeglądach i spotkaniach z dyrekcją zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Umowę na czas określony min. 1,5 roku
  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy m. in. trener wewnętrzny w ramach projektu szkoleniowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów, prywatną opiekę medyczną

Be part of our ZF team as Analityk Danych Produkcyjnych and apply now!

Contact

KARINA KUCZ-RYBKA