Vehicle Validation Engineer

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 41402 Częstochowa, Poland

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w branży motoryzacyjnej, zwłaszcza w obszarze pojazdów autonomicznych;
  • Pracę w międzynarodowych zespołach projektowych;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Umowę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich;
  • Pakiet benefitów dla pracowników – prywatna opieka medyczna, pakiet relokacyjny, MyBenefit system.

Twoje zadania:

  • Testowanie systemów ADAS bazujących na kamerach, radarach oraz lidarach;
  • Projektowanie scenariuszy testowych w oparciu o wymagania systemowe;
  • Automatyzacja testów przy użyciu robotów oraz języków skryptowych;
  • Wykonywanie testów na torach testowych oraz drogach publicznych;
  • Wsparcie w integracji sprzętu testowego oraz jego konfiguracja w pojazdach;
  • Raportowanie wyników testów wraz z analizą oraz przygotowanie dokumentacji towarzyszącej.

Twój profil:

  • Wyższe wykształcenie, preferowany profil: elektronika, informatyka, automatyka;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, a także dokładność, szczegółowość oraz dobra organizacji pracy;
  • Dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
  • Język angielski na poziomie dobrym;
  • Otwartość na delegacje krajowe i zagraniczne;
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B oraz bezpieczna i przewidująca postawa podczas prowadzenia pojazdów.

Mile widziane:

  • Podstawy programowania (preferowane języki C/C++ oraz Python);
  • Doświadczenie w testowaniu HIL oraz w pojazdach;
  • Znajomość sprzętu logująco-pomiarowego stosowanego w motoryzacji.

Be part of our ZF team as Vehicle Validation Engineer and apply now!

Contact

Anna Zygmułka-Reszka

Job Segment: R&D Engineer, R&D, Network, Developer, Engineering, Research, Technology