Automatyzacja i digitalizacja procesów - Stażysta

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 30053 Częstochowa, Poland

Twoje zadania:

  • Automatyzacja i digitalizacja procesów biznesowych z wykorzystaniem platformy Microsoft Power Platform (PowerBI, Power Automate);
  • Projektowanie i tworzenie raportów/dashboard'ów biznesowych lub IT w PowerBI.

Twój profil:

  • Student ostatniego roku lub absolwent studiów wyższych na kierunku Systemy Informatyczne, Informatyka;
  • Posiadasz pierwsze doświadczenia lub silną chęć nauki Microsoft Power Platform (Power BI, Power Apps, Power Automate i Power Virtual Agents), jakiekolwiek doświadczenie praktyczne będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobre zrozumienie i chęć do uczenia się procesów biznesowych.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w globalnej infrastrukturze i zdobycie praktycznego doświadczenia;
  • Atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną, platformę MyBenefit, pakiet zniżek na towary i usługi
  • Pracę zdalną lub hybrydową w jednej z naszych lokalizacji

Be part of our ZF team as Automatyzacja i digitalizacja procesów - Stażysta and apply now!

Contact

Izabela Mazurkiewicz - Bicen

Job Segment: Network, Technology