Technik Utrzymania Ruchu - Nowy Zakład Elektroniki

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 25881

Zadania:

  • Niezwłoczne reagowanie na zgłoszone w systemie awarie maszyn i urządzeń
  • Ustalanie priorytetów usuwania awarii z Działem Produkcji
  • Wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Raportowanie w systemie wykonanych czynności oraz czasów usuwania awarii
  • Obsługa systemu zarządzania utrzymaniem ruchu

Profil:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroniczne, elektryczne lub mechatroniczne
  • 2 lata doświadczenia jako elektronik lub automatyk
  • Znajomość automatyki przemysłowej
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC Allen Bradley, Siemens
  • Uprawnienia SEP GR 1
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną

Be part of our ZF team as Technik Utrzymania Ruchu - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

Contact

MIRON PAMUŁA

Job Segment: Engineer, Network, Technical Support, Engineering, Technology