Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Technik Utrzymania Ruchu - Nowy Zakład Elektroniki

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 70400 | Częstochowa, Poland, ZF Automotive Systems Poland Sp. z o.o.

Twoje zadania:

  • Naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych najnowocześniejszych linii do produkcji elektroniki (montaż powierzchniowy, linie testów, procesy mokre, montaż końcowy)
  • Niezwłoczne reagowanie na zgłoszone w systemie awarie
  • Wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem i dokumentacją przeglądową
  • Raportowanie w systemie wykonanych czynności oraz czasów usuwania awarii
  • Obsługa systemu zarządzania utrzymaniem ruchu
  • Ustalanie priorytetów usuwania awarii z Działem Produkcji
  • Praca w systemie zmianowym

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane elektroniczne, elektryczne lub mechatroniczne)
  • Uprawnienia SEP GR 1
  • Doświadczenie w pracy jako elektronik lub automatyk
  • Znajomość automatyki przemysłowej, pneumatyki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Spokój i opanowanie, zdolność przewidywania zdarzeń
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie zakładzie produkcyjnym
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Profesjonalne szkolenia w zależności od potrzebnych umiejętności
  • Nowoczesne, wysokiej jakości narzędzia pracy
  • Komfortowe i przyjazne środowisko pracy

Be part of our ZF team as Technik Utrzymania Ruchu - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

Contact

Miron Pamuła

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Engineer, Network, Technical Support, Technology, Engineering, Automotive