What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Starszy programista sterowników PLC - Nowy Zakład Elektroniki

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 66346 Częstochowa, Poland

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie implementacji oprogramowania aplikacyjnego dla sterowników PLC, paneli operatorskich (Step7, TIA portal, WinCC)
  • Współpraca z dostawcami z Polski oraz z zagranicy, weryfikacja standardów programowania
  • Udział w testach FAT/SAT oraz wsparcie produkcji
  • Analiza i rozwój istniejącego oprogramowania i systemów kontroli procesu
  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych, uruchamianie procesów, robotów, napędów, systemów wizyjnych itp.
  • Wsparcie techniczne w fazie projektowania wymogów produkcyjnych dla nowych procesów
  • Praca stacjonarna

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie co najmniej inżynieryjne / preferowane wyższe - Automatyka, Automatyka napędów, Robotyka, Informatyka, Budowa Maszyn
  • Conajmniej cztery lata doświadczenia w programowaniu PLC (Siemens, Allan Bradley) (Preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.)
  • Znajomość robotów stäubli
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość dobrej praktyki inżynieryjnej
  • Analityczny sposób myślenia, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Otwarty umysł na współpracę oraz nowe rozwiązania
  • Znajomość języka angielskiego, poziom B2.

To możesz zyskać:

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pakiet benefitów z 7 obszarów (m.in. finanse oraz zdrowie, w tym prywatna opieka medyczna)
  • Okazję do wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata (współpracujemy z zespołami z m.in. Anglii, Malezji, Chin i Rumunii)
  • Okazję do wzięcia udziału w wielu szkoleniach, w formie, która będzie najlepsza dla Twojego rozwoju! (nasi Pracownicy biorą udział w szkoleniach organizowanych przez firmy takie jak EMT-Systems, Keyence, Simens czy Beckhoff)

Be part of our ZF team as Starszy programista sterowników PLC - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

Contact

Miron Pamuła

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Technical Support, Network, Engineer, Technology, Engineering