Starszy Inżynier Projektowania- zatwierdzanie dokumentacji technicznej (US market)

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 32300 Częstochowa, Poland

Zadania na stanowisku:

  • Sprawdzanie oraz zatwierdzanie dokumentacji technicznej do produkcji przygotowanej przez CAD Designerów;
  • Tworzenie globalnych standardowych rysunków referencyjnych komponentów i złożeń, przy współpracy z innymi ośrodkami inżynieryjnymi (USA);
  • Wsparcie inżynierów projektowania przy wykonywaniu rysunków komponentów i złożeń produktu (moduły poduszek powietrznych);
  • Wsparcie inżynierów projektowania w prawidłowym stosowaniu systemu norm ASME oraz ISO w bieżących procesach inżynieryjnych;
  • Wsparcie – w przypadkach analizy i interpretacji tolerancji geometrycznych (GD&T).

Wymagania:

  • Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze: mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki lub pokrewnym;
  • Co najmniej 5-cio letnie doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną i produktem w przemyśle mechanicznym;
  • Ekspercka wiedza z zakresu tworzenia dokumentacji technicznej;
  • Bardzo dobra znajomość zasad tolerowania (GD&T) opartych na standardach ISO oraz podstawy projektowania wg amerykańskich standardów (ASME);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności komunikacyjne;
  • Gotowość do odbycia podróży służbowych do USA.

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Doskonałą atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Prywatną opieka medyczna;
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia (3-6 miesiące).

Be part of our ZF team as Starszy Inżynier Projektowania- zatwierdzanie dokumentacji technicznej (US market) and apply now!

Contact

SZYMON MUSIAŁ

Job Segment: R&D, CAD, Drafting, Network, Research, Engineering, Automotive, Technology