Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Stażysta w Dziale Laboratorium w Zakładzie Pasów Bezpieczeństwa

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 69728 Częstochowa PSS Prod., Poland

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i jakościowych dotyczących badanych wyrobów
  • Wykonywanie testów i pomiarów laboratoryjnych
  • Wsparcie procesu kalibracji sprzętu kontrolno–pomiarowego
  • Opracowywanie i doskonalenie metod badawczych oraz pomiarowych
  • Wdrażanie nowych systemów pomiarowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość technik analiz problemów jakościowych
  • Mile widziana znajomość programów CAD oraz systemów pomiarowych wykorzystywanych w laboratorium przemysłu automotive
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziana języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Ciekawe zadania oraz współpracę w ramach zespołów międzynarodowych w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Umowę na czas określony (15 miesięcy)
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet zniżek na towary i usługi

Be part of our ZF team as Stażysta w Dziale Laboratorium w Zakładzie Pasów Bezpieczeństwa and apply now!

Contact

Weronika Flak

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Drafting, CAD, Network, Automotive, Engineering, Technology