What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Specjalista w Dziale Logistyki Sprzedaż i Obsługa Klienta - Aftermarket

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 67712 Częstochowa PSS Prod., Poland

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie zamówień, realizacja i monitorowanie terminowej realizacji wysyłek części dla aftermarket, raportowanie ocen klientów (KPIs z zakresu terminowości i logistycznej jakości dostaw do klientów),
  • Logistyczna obsługa klienta – kontakt z klientem i jego wyznaczonymi przedstawicielami w procesie dostaw (awizowanie transportu, nadzór nad obrotem opakowań zwrotnych, praca z portalami B2B klientów, kontakt z magazynami zewnętrznymi, agentami celnymi),
  • Voice of Customer – znajomość i komunikowanie wewnątrz zakładu logistycznych wymagań klientów dla części aftermarketi innych informacji istotnych dla poprawnej współpracy z klientami oraz prezentowanie informacji zwrotnej do klienta,
  • Opracowywanie danych sprzedażowych i danych cyklu życia projektów w SAP OR9 (koniec produkcji seryjnej i serwisowej, faz ramp down projektów dla minimalizowania ryzyka zapasów obsolete),
  • Kontakt z funkcjami centralnymi (Sales Team, Corporate Logistics, Aftermarket) i wewnętrznymi wspierającymi produkcję i zaopatrzenie.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (s/w/r) na poziomie C1,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu łańcuchem dostaw w globalnym, międzynarodowym środowisku pracy,
  • Wykształcenie wyższe - logistyka lub kierunki pokrewne związane z łańcuchem dostaw,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość systemu SAP OR9,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu,
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne/interpersonalne, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość tematyki z zakresu problem solving będzie atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • Wsprcie w okresie wdrożenia,
  • Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi.

Be part of our ZF team as Specjalista w Dziale Logistyki Sprzedaż i Obsługa Klienta - Aftermarket and apply now!

Contact

Weronika Flak

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: ERP, SAP, Network, Technology