What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Specjalista/-ka w Dziale Travel & Expense

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 68115 Częstochowa, Poland

Dołącz do zespołu ZF European Shared Services Center, które mieści się w Częstochowie
i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich jednostek organizacji!

Twoje będą Twoje zadania:

  • Księgowanie dokumentów w systemie SAP;
  • Audyt wydatków związanych z podróżami służbowymi zarówno w odniesieniu do wewnętrznych polityk firmy jak i regulacji księgowo-podatkowych danego kraju;
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom przy bieżących operacjach związanych z procesami oraz systemem rozliczania delegacji;
  • Przygotowywanie regularnych raportów;
  • Administracja korporacyjnymi kartami kredytowymi;
  • Częsty kontakt z podróżującymi i osobami zatwierdzającymi na wszystkich szczeblach.

Twój profil:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) - mile widziane kierunki ekonomiczne;
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (40h/tygodniowo) oraz gotowość do pracy hybrydowej;
  • Rozwinięte zdolności analityczne i dobra organizacja pracy;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Chęć do pracy w międzynarodowym środowisku;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP.

To oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie i wsparcie doświadczonych managerów i pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań;
• Szkolenia wewnętrzne wspierające rozwój zawodowy;
• Możliwość korzystania z platformy „MyBenefit” czyli licznych zniżek na usługi i
świadczenia;
• Mozliwość objęcia prywatną opieką medyczną Luxmed;
• Przyjazną atmosferę pracy.

Be part of our ZF team as Specjalista/-ka w Dziale Travel & Expense and apply now!

Contact

Aleksandra Bielak

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: ERP, SAP, Network, Technology