What's Next? Join ZF!

ZF to globalne przedsiębiorstwo technologiczne dostarczające systemy do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i rozwiązań przemysłowych, tworząc nową generację produktów z zakresu mobilności.

ZF pozwala pojazdom widzieć, myśleć i działać. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie produktów i oprogramowania w dziedzinach kontroli ruchu pojazdu, zintegrowanego bezpieczeństwa, zautomatyzowanej jazdy i mobilności elektrycznej zarówno dla uznanych producentów pojazdów, jak i nowych, rozwijających się dostawców usług transportowych i mobilnych. ZF zajmuje się elektryfikacją wielu rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom firma przyczynia się do redukcji emisji, ochrony klimatu i poprawy bezpieczeństwa mobilności.

Specjalista ds. księgowości z j. angielskim w Centrum Usług Wspólnych

Kraj:  PL
Lokalizacja:

Częstochowa, SL, PL

Req ID 14801 |Częstochowa, Polska

Obowiązki:

  • Realizacja procesów księgowych i administracyjnych - w obrębie działu należności, zobowiązań lub księgi głównej;
  • Codzienna komunikacja w języku niemieckim oraz angielskim;
  • Kontakt z klientami lub dostawcami z różnych krajów europejskich, udzielanie im wyjaśnień, weryfikacja i rozwiązywanie problemów;
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;
  • Praca w systemie SAP.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomiczne lub filologia
  • Komunikatywność, dokładność i systematyczność oraz motywacja do pracy w finansach;
  • Dobra znajomość programu MS Excel;
  • Oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i osób posiadających już doświadczenie w obszarze rachunkowości lub księgowości.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (praca hybrydowa, praca zdalna do uzgodnienia);
  • Profesjonalne przeszkolenie i wsparcie doświadczonej kadry w okresie wdrożenia w nowe obowiązki;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY BENEFIT: możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, zniżek na towary i usługi;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia

Be part of our ZF team as Specjalista ds. księgowości z j. angielskim w Centrum Usług Wspólnych and apply now!

Contact

Izabela Mazurkiewicz - Biçen

Zobacz jak pracujemy w ZF