Become our next FutureStarter

Are you ready to make an impact? ZF is looking for talented individuals to join our team. As a FutureStarter, you’ll have the opportunity to shape the future of mobility. Join us and be part of something extraordinary!

Specjalista PLC w Dziale Utrzymania Ruchu - Nowy Zakład Elektroniki

Country/Region:  PL
Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 72813 | Częstochowa, Poland, ZF Automotive Systems Poland Sp. z o.o.

Twoje obowiązki:

  • Rozwiązywanie awarii i problemów awaryjności maszyn i urządzeń w zakresie automatyki
  • Programowanie sterowników PLC: Allen-Bradley, Siemens, Omron, Panasonic oraz sterowniki grupy Codesys 3.5
  • Wdrażanie nowych rozwiązań zapewniających ciągłą pracę maszyn produkcyjnych
  • Modyfikacja istniejących układów automatyki
  • Implementacja komunikacji pomiędzy PLC a systemem MES
  • Tworzenie i nadzorowanie kopii zapasowych programów sterowników PLC (Octoplant/VersionDog)
  • Udział w instalacji nowych linii produkcyjnych, odbiór nowych maszyn, testowanie oprogramowania podczas odbiorów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (automatyka przemysłowa, elektronika lub pokrewne)
  • Uprawnienia SEP Gr. 1E
  • Znajomość budowy maszyn produkcyjnych, systemów sterowania, automatyki przemysłowej, pneumatyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej w nowym zakładzie produkującym elektronikę
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Nowoczesne, komfortowe i przyjazne środowisko pracy

Be part of our ZF team as Specjalista PLC w Dziale Utrzymania Ruchu - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

Contact

Miron Pamuła

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Network, Technical Support, Engineer, Technology, Engineering, Automotive