Software Project Manager ADAS

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 31197 Częstochowa, Poland

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektem oprogramowania w domenie ADAS, w tym terminarzem, budżetem oraz jakością projektu (od fazy koncepcji do finalnego produktu);
  • Koordynacja pracy międzynarodowego zespołu projektowego;
  • Reprezentacja projektu przed klientem oraz w strukturach wewnętrznych firmy, jako główna osoba kontaktowa w sprawach dotyczących rozwoju oprogramowania;
  • Planowanie, koordynacja, kontrola oraz raportowanie statusu rozwoju projektu;
  • Ścisła współpraca z kierownikiem projektu oraz kierownikami innych domen w ramach przedsięwzięcia (Hardware, System, System Test).

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka, Elektronika, Automatyka lub podobne;
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami oprogramowania lub projektami z dziedzin pokrewnych;
  • Komunikatywność oraz zdolności przywódcze;
  • Znajomość standardów jakości (np. IATF16949, Automotive SPICE);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie płynnym;
  • Mile widziany: certyfikat zarządzania projektami (PMI, PRINCE2 lub inny równoważny);
  • Wykształcenie w dziedzinie Zarządzania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Prowadzenie projektów w obszarze aktywnych systemów bezpieczeństwa oraz autonomicznej jazdy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę pracy;
  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Rozbudowany pakiet socjalny i prywatną opiekę medyczną;
  • Pracę w trybie hybrydowym;
  • Elastyczne godziny pracy.

Be part of our ZF team as Software Project Manager ADAS and apply now!

Contact

ANNA ZYGMULKA-RESZKA

Job Segment: R&D, Project Manager, Developer, Network, Testing, Research, Technology