Senior HR Business Partner - Centrum Usług Wspólnych ZF

Location:

Częstochowa, WP, PL, 42-200

Req ID 26501 Częstochowa, Poland

Zadania na stanowisku:

• Zapewnienie płynnej i skutecznej realizacji procesów HR, w tym m.in.:

  • wspieranie rekrutacji, zatrudnienia i onboardingu pracowników,
  • odpowiedzialność za realizację planów szkoleniowych, działań rozwojowych,
  • aktywne wspieranie i inicjowanie komunikacji wewnętrznej w firmie,
  • koordynowanie działań w ramach budowania relacji pracowniczych,

• Wprowadzanie korporacyjnych rozwiązań i narzędzi HR w odpowiedzi na bieżące potrzeby biznesu;
• Wsparcie pracowników i kadry menadżerskiej w realizowaniu procesów i projektów HR;
• Dbanie o przestrzeganie standardów HR, najlepszych praktyk oraz prawa pracy;
• Przygotowywanie raportów dotyczących wskaźników HR.

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku związanym z obszarem HR,  preferowane doświadczenie w branży  BPO/SSC;
• Samodzielność w  ramach realizowania zadań HR;
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
• Znajomość przepisów Kodeksu Pracy i innych regulacji powiązanych z obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi;
• Umiejętności interpersonalne: budowanie eksperckich relacji z partnerami biznesowymi oraz orientacja na potrzeby pracowników;
• Zdolności organizacyjne, analityczne, nastawienie na rozwiązywanie problemów, umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym;
• Wykształcenie wyższe; znajomość narzędzi MS Office ( w tym przede wszystkich Excel).

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę pracy i wspierające środowisko;
• Pracę zdalną 100% w okresie pandemii, później system hybrydowy 50%/50%;
• Możliwość  rozwoju, w tym dostęp do szerokiej bazy szkoleń online;
• Program kafeteryjny MyBenefit (w tym m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne czy sportowe, bony na zakupy etc.);
• Prywatną opiekę medyczną;
• Fundusz socjalny oraz system zniżek;
• Umowę o pracę na pełny etat;
• Zdalną rekrutację;
• Pracę w kilkuosobowym zespole HR.

Be part of our ZF team as Senior HR Business Partner - Centrum Usług Wspólnych ZF and apply now!

Contact

JUSTYNA GADZINSKA

Job Segment: BPO, HR, Network, Operations, Human Resources, Technology